Profiles
Munro man
| Grab life |
|
|---|---|
| Gender: | |
| Age: | 65 |
| Height: | 5' 8" / 1.73m |
| Town/City: | Wolverhampton |
| County: | West Midlands |
| Country: | United Kingdom (UK GB) |
| Education: | College |
| Employment Status: | Full Time |
| Marital Status: | Single/Widowed/Divorced/Separated |
| Drink: | Occasional Social |
| Smoke: | No |
Maddiason11
| Heres my Gm ail Madisonglo0p at gma il dot com. Telegram me @MadisonWe I'm looking for a man who is serious, sincere |
|
|---|---|
| Gender: | |
| Age: | 52 |
| Height: | 5' 8" / 1.73m |
| Town/City: | Adelaide |
| County: | Bristol |
| Country: | United Kingdom (UK GB) |
| Education: | University |
| Employment Status: | Full Time Carer |
| Marital Status: | Single/Widowed/Divorced/Separated |
| Drink: | No |
| Smoke: | No |
Fitmit50
| Prefer rock to couch – and happy to share it |
|
|---|---|
| Gender: | |
| Age: | 53 |
| Height: | 6' 0" / 1.83m |
| Town/City: | Pegnitz |
| County: | Not Available |
| Country: | Germany |
| Education: | High School |
| Employment Status: | Full Time |
| Marital Status: | Single/Widowed/Divorced/Separated |
| Drink: | Occasional Social |
| Smoke: | No |
Daisychain
| Time for adventures… |
|
|---|---|
| Gender: | |
| Age: | 59 |
| Height: | 5' 5" / 1.65m |
| Town/City: | Ripley |
| County: | Derbyshire |
| Country: | United Kingdom (UK GB) |
| Education: | College |
| Employment Status: | Full Time |
| Marital Status: | Single/Widowed/Divorced/Separated |
| Drink: | Yes |
| Smoke: | No |
tentpole
| Walking is the best freebie feeling |
|
|---|---|
| Gender: | |
| Age: | 57 |
| Height: | 5' 4" / 1.63m |
| Town/City: | Rugby |
| County: | Warwickshire |
| Country: | United Kingdom (UK GB) |
| Education: | High School |
| Employment Status: | Full Time |
| Marital Status: | Single/Widowed/Divorced/Separated |
| Drink: | No |
| Smoke: | No |
Evelyn8422
| Gender: | |
|---|---|
| Age: | 42 |
| Height: | 5' 3" / 1.6m |
| Town/City: | Edinburgh |
| County: | Edinburgh |
| Country: | United Kingdom (UK GB) |
| Education: | Post Graduate |
| Employment Status: | Full Time |
| Marital Status: | Single/Widowed/Divorced/Separated |
| Drink: | Occasional Social |
| Smoke: | No |
Kinder lass
| Happy in the outdoors |
|
|---|---|
| Gender: | |
| Age: | 62 |
| Height: | 5' 6" / 1.68m |
| Town/City: | Warsop |
| County: | Nottinghamshire |
| Country: | United Kingdom (UK GB) |
| Education: | University |
| Employment Status: | Full Time |
| Marital Status: | Single/Widowed/Divorced/Separated |
| Drink: | Occasional Social |
| Smoke: | No |
dt85761@gmail.com
| Green eyed man |
|
|---|---|
| Gender: | |
| Age: | 57 |
| Height: | 6' 0" / 1.83m |
| Town/City: | Presteigne |
| County: | Powys/Powys |
| Country: | United Kingdom (UK GB) |
| Education: | University |
| Employment Status: | Full Time |
| Marital Status: | Single/Widowed/Divorced/Separated |
| Drink: | Yes |
| Smoke: | No |
Tina1z
| I want you to show me |
|
|---|---|
| Gender: | |
| Age: | 36 |
| Height: | 5' 0" / 1.52m |
| Town/City: | Baltimore |
| County: | Maryland |
| Country: | United States |
| Education: | College |
| Employment Status: | Part Time |
| Marital Status: | Single/Widowed/Divorced/Separated |
| Drink: | No |
| Smoke: | No |
La
| Happy and love to smile |
|
|---|---|
| Gender: | |
| Age: | 60 |
| Height: | 5' 1" / 1.55m |
| Town/City: | Winterley, Cheshire East |
| County: | Cheshire |
| Country: | United Kingdom (UK GB) |
| Education: | Post Graduate |
| Employment Status: | Retired |
| Marital Status: | Single/Widowed/Divorced/Separated |
| Drink: | Occasional Social |
| Smoke: | No |
Hugh Thorp
| 22-year-old looking to improve myself in any way I can! 3:13 Marathoner who is looking to PR his next race! |
|
|---|---|
| Gender: | |
| Age: | 24 |
| Height: | 5' 10" / 1.78m |
| Town/City: | Mentor |
| County: | Ohio |
| Country: | United States |
| Education: | University |
| Employment Status: | Full Time |
| Marital Status: | Single/Widowed/Divorced/Separated |
| Drink: | No |
| Smoke: | No |
Ebz35
| let’s make memories. Love is in the little things. Let’s find them together. Looking for something real in a world of filter |
|
|---|---|
| Gender: | |
| Age: | 42 |
| Height: | 5' 10" / 1.78m |
| Town/City: | Blackburn. |
| County: | Lancashire |
| Country: | United Kingdom (UK GB) |
| Education: | College |
| Employment Status: | Full Time |
| Marital Status: | Single/Widowed/Divorced/Separated |
| Drink: | Occasional Social |
| Smoke: | Occasional Social |
fletcher.sarah14
| Walking partner required who will cope with the constant stops to identify stuff - and for coffee! |
|
|---|---|
| Gender: | |
| Age: | 61 |
| Height: | 5' 6" / 1.68m |
| Town/City: | Willersey, Broadway |
| County: | Worcestershire |
| Country: | United Kingdom (UK GB) |
| Education: | High School |
| Employment Status: | Full Time |
| Marital Status: | Single/Widowed/Divorced/Separated |
| Drink: | Occasional Social |
| Smoke: | No |
Jimothy1st
| Adventurous Soul Seeks Co-Pilot for Life's Great Ride |
|
|---|---|
| Gender: | |
| Age: | 48 |
| Height: | 6' 3" / 1.91m |
| Town/City: | Northwich |
| County: | Cheshire |
| Country: | United Kingdom (UK GB) |
| Education: | University |
| Employment Status: | Full Time |
| Marital Status: | Single/Widowed/Divorced/Separated |
| Drink: | Occasional Social |
| Smoke: | No |
Hi from me
| Hi - No Drama, please |
|
|---|---|
| Gender: | |
| Age: | 38 |
| Height: | 5' 11" / 1.8m |
| Town/City: | Rugby |
| County: | Warwickshire |
| Country: | United Kingdom (UK GB) |
| Education: | High School |
| Employment Status: | Full Time |
| Marital Status: | Single/Widowed/Divorced/Separated |
| Drink: | Occasional Social |
| Smoke: | No |
The chosen one
| The unforgettable dream |
|
|---|---|
| Gender: | |
| Age: | 58 |
| Height: | 6' 1" / 1.85m |
| Town/City: | Huddersfield |
| County: | West Yorkshire |
| Country: | United Kingdom (UK GB) |
| Education: | High School |
| Employment Status: | Full Time |
| Marital Status: | Single/Widowed/Divorced/Separated |
| Drink: | Yes |
| Smoke: | No |
Jay.c
| Looking for a fellow mountain biker to share adventures with |
|
|---|---|
| Gender: | |
| Age: | 55 |
| Height: | 5' 11" / 1.8m |
| Town/City: | Wirksworth |
| County: | Derbyshire |
| Country: | United Kingdom (UK GB) |
| Education: | High School |
| Employment Status: | Full Time |
| Marital Status: | Single/Widowed/Divorced/Separated |
| Drink: | Occasional Social |
| Smoke: | Occasional Social |
CurlyAdventure
| The outdoors is all I've ever known, what about you? :) |
|
|---|---|
| Gender: | |
| Age: | 30 |
| Height: | 5' 7" / 1.7m |
| Town/City: | Matlock |
| County: | Derbyshire |
| Country: | United Kingdom (UK GB) |
| Education: | University |
| Employment Status: | Full Time |
| Marital Status: | Single/Widowed/Divorced/Separated |
| Drink: | Occasional Social |
| Smoke: | No |
KateB1
| Cycling Enthusiast! |
|
|---|---|
| Gender: | |
| Age: | 35 |
| Height: | 5' 5" / 1.65m |
| Town/City: | BRADFORD |
| County: | West Yorkshire |
| Country: | United Kingdom (UK GB) |
| Education: | Post Graduate |
| Employment Status: | Full Time |
| Marital Status: | Single/Widowed/Divorced/Separated |
| Drink: | No |
| Smoke: | No |
brockfish
| Fancy a stroll? |
|
|---|---|
| Gender: | |
| Age: | 56 |
| Height: | 5' 10" / 1.78m |
| Town/City: | chelmsford |
| County: | Essex |
| Country: | United Kingdom (UK GB) |
| Education: | College |
| Employment Status: | Full Time |
| Marital Status: | Single/Widowed/Divorced/Separated |
| Drink: | Occasional Social |
| Smoke: | No |